Anket başlığını atla
[template(

Euromoney Nakit Yönetimi Anketi 2020 – Finansal Kurumlar

Bilmeniz gerekenler

Anket: Euromoney'nin yıllık Nakit Yönetimi Anketi'ni mümkün olan en yetkili ve kapsamlı sıralama haline getirmeye yardımcı olmak için lütfen bu gizli anketi doldurun.

Sonuçlar: Euromoney, değerli bir katılımcı olarak size, anket verilerine dayanarak küresel nakit yönetiminde en son trendleri vurgulayan bir rapor sunacaktır. Ayrıca, Eylül 2020’da euromoney.com sitesine tam abone düzeyinde erişiminiz olacak. 

Kurallar: Lütfen şirketiniz için geçerli olmayan soruları boş bırakın ve cevaplarınızı en kısa sürede gönderin (son tarih 17 Temmuz 2020). Lütfen ankette sadece * ile işaretlenmiş soruları cevaplamanın zorunlu olduğunu unutmayın.

Dikkat: Lütfen sadece ankette verilen mavi renkli geri ve ileri düğmeleri kullanın. Tarayıcınızdaki geri düğmesini kullanmayın, aksi halde anket yeniden başlayayacaktır.

Bu anket sadece sadece FİNANSAL HİZMET ŞİRKETLERİ (bankalar/varlık yöneticileri/serbest yatırım fonları) içindir. Bir finans dışı şirketi iseniz, lütfen ilgili ankete gitmek için buraya tıklatın.
Bilgilerinizi paylaşmayı seçin (isteğe bağlı)
 Anketlerimiz her zaman gizlidir. Bununla birlikte, bazı katılımcıları aldıkları hizmetin iyileştirilmesine yardımcı olmak için tamamladıkları anketi (iletişim bilgileri dahil) servis sağlayıcılar ile paylaşmak isteyebileceklerini anlıyoruz. Bu bilgileri paylaşmak için lütfen aşağıdaki kutuları işaretleyin.
 
Diğer Euromoney servisleri hakkında bilgi almak ister misiniz? (isteğe bağlı)
 
Size gönderdiğimiz mesajların altındaki “abonelikten çık” bağlantısına tıklatarak istediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz. Ayrıca tercih merkezimizi de ziyaret edebilirsiniz. 

Gizlilik Bildirimi

Aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul etmek ve ankete başlamak için lütfen bu kutuyu işaretleyin.

Bu anket Euromoney Data tarafından yürütülmektedir. Katılımınız gönüllülük esasına göre gerçekleşmekte olup hiçbir ceza veya sosyal yardım kaybıyla karşılaşmaksızın katılımı reddetme hakkına sahipsiniz ve herhangi bir zamanda katılımınızı durdurabilirsiniz. Kişisel verileriniz ve verdiğiniz bilgiler, Euromoney'nin anket gizliliği beyanı ve anket bildirisine uygun olarak gizli tutulacak, toplanacak, iletilecek ve/veya saklanacaktır. Ankete katılımcıları Euromoney Data ile temasa geçebilir: onaylama amacıyla, anket sonuçları ve raporlarla, anketin bir sonraki basımına veya ilgili anketlere katılma davetiyelerle.
Her türlü sorunuz için lütfen data@euromoney.com adresinden iletişime geçin
Turkish