Přeskočit záhlaví průzkumu
[template(

Průzkum společnosti Euromoney pro řízení finančních prostředků 2020 – korporace

Co musíte vědět

Průzkum: Vyplňte tento důvěrný dotazník, díky kterému dosáhne každoroční průzkum řízení finančních prostředků společnosti Euromoney nejvyšší možné a nejkomplexnější hodnocení.

Výsledky: Jako vážený respondent dostanete hloubkovou zprávu, vysvětlující nejnovější trendy na trhu globálního řízení finančních prostředků na základě údajů z průzkumu. Bude vám také poskytnut úplný přístup na úrovni předplatitele do euromoney.com v měsíci září 2020.  

Pravidla: Vynechte všechny otázky, které pro vaši společnosti neplatí a odešlete odpovědi co nejdříve (termín je do 17. července 2020). Upozorňujeme vás, že v průzkumu jsou povinné pouze otázky s *.

POZNÁMKA: Použijte pouze modrá tlačítka zpět a další poskytnutá v průzkumu. Nepoužívejte tlačítko zpět v prohlížeči, protože by došlo k restartování průzkumu.

Tento dotazník je určený pouze pro KORPORACE (korporace / státní orgány / veřejnoprávní organizace / pojišťovny). Pokud pracujete pro organizaci poskytující finanční služby (bankovní manažer / správce aktiv), klikněte zde a přejděte na příslušný průzkum.
Vyberte, zda chcete sdílet své osobní údaje (volitelné)
 Naše průzkumy jsou vždy anonymní. Rozumíme však tomu, že někteří respondenti si mohou přát sdílet svůj vyplněný průzkum (včetně kontaktních údajů) s poskytovateli služeb za účelem zlepšení služby, kterou obdrží. Pro sdílení této informace klepněte na políčko/a níže.
 
Chcete dostávat informace o jiných službách Euromoney? (volitelné)
 
Zasílání můžete kdykoli zrušit kliknutím na odkaz „zrušit zasílání“ dole na kterémkoli sdělení, které jsme vám poslali. Můžete také navštívit naše centrum preferencí

Oznámení o ochraně osobních údajů

Zaškrtnutím tohoto políčka vyjádříte svůj souhlas s níže uvedenými podmínkami a budete pokračovat v průzkumu.

Tento průzkum provádí společnost Euromoney Data. Vaše účast je dobrovolná, a pokud účast odmítnete, nebudete vystaveni žádným postihům nebo ztrátám výhod, na které byste měli jinak nárok, svou účast můžete kdykoli přerušit. Vaše osobní údaje a poskytnuté informace budou důvěrné a budou shromažďovány, přenášeny nebo uloženy v souladu se zásadami ochrany soukromí a ochrany osobních údajů z průzkumů společnosti Euromoney Data a odvolání průzkumu. Respondenti, kteří jsou účastníky průzkumu, mohou být kontaktováni ze strany Euromoney Data: za účelem ověření, s výsledky a zprávami z průzkumu, s pozvání k účasti na dalším ročníku průzkumu nebo na souvisejících průzkumech.
S veškerými dotazy kontaktujte data@euromoney.com
Czech